Antykwariat Krzysztof Dydyna

Nina Grella, Siergiej Litwinow

Widzę bez okularów

Cena: 15 PLN
Wydawnictwo: Akasha, Kraków 1999 r., wydanie II poprawione i uzupełnione
Ilość stron: 160
Kategoria: Medycyna
Stan książki: bardzo dobry, bez śladów używania, niewielkie zagięcie w rogu okładki
Oprawa: miękka
Chwilowo brak w ofercie

Od wydawcy
Nina Grella - znana katowicka dziennikarka, specjalizująca się w problematyce medycznej oraz w promowaniu zdrowia. Autorka m.in. bestselerowej książki "Leczenie naturalne" (80 tyś. nakładu). Pomysłodawczyni i współwydawca (wraz z mężem, Andrzejem Wrazidło), miesięcznika "Szaman -- Człowiek, Zdrowie, Natura" (ukazuje się od sierpnia 1990 r.). Od ośmiu lat prowadzi cotygodniowe spotkania ze zdrowiem w katowickim Klubie Dziennikarza. Współorganizuje (także wraz z mężem), największą w Polsce imprezę popularyzującą medycynę naturalną - targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury" w Katowicach, a także - wraz z gliwickim Instytutem Onkologii - szeroko zakrojone akcje antynowotworowych badań profilaktycznych i wykładów zatytułowanych "Zdążyć przed rakiem".
Siergiej Litwinów - autor programu seminariów korekty wad wzroku, opartego na metodzie doktora Batesa. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Polsce i Czechach.
Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli i Terapeutów Wizionetyki. Trener NLP, Reiki Master.
Wieloletnia współpraca z akademickimi ośrodkami badawczymi pozwoliła mu opracować szereg kursów ukierunkowanych na rozwój osobowości - m.in.: język ciała i niewerbalna komunikacja, szkoła ruchu dla łudzi mających problemy z kręgosłupem, Słowiańska Szkoła Terapii Ludowej i inne.
Całą swoją działalność ukierunkowuje na obudzenie i rozwój twórczego potencjału osobowości. Malarz, artysta, mecenas sztuki, promuje współczesne malarstwo ukraińskich i polskich artystów.
« Wróć